BOME, TIA Coin ve Bu 6 Altcoin’den Sıcak Haberler Var!

GM Network, airdrop tazminat planını duyurdu. Celestia (TIA Coin), Arbitrum ekosistemi için Blobstream veri kullanımı çözümünü tanıttı. Zeus Network tokenı ZEUS, 4 Nisan’da resmi olarak Jupiter’in LFG Launchpad’inde listeye girecek. Ve daha fazlası…

TIA Coin ve 7 altcoin’den haberler var!

GM Network, airdrop tazminat planını duyurdu!

GM Network, sınırlı sayıdaki 2.077 CyberV NFT arzının tükendiğini duyurdu. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, ağ çok fazla katılımcı nedeniyle bazı sorunlar yaşadı. Bu bağlamda, bazı beyaz liste kullanıcıları, esas olarak merkezi döküm faaliyetlerinin neden olduğu sistem baskısı nedeniyle, satın alma işlemi sırasında arayüz tıkanıklığı ve hata istemleriyle karşılaştı. Bu yüzden GM Network, tüm beyaz liste adreslerine airdrop tazminatı sağlamayı taahhüt etti. Ayrıca, unun için satış sırasında NFT’leri başarılı bir şekilde basmalarına bakmayacak. Burada tüm katılımcılar için adil haklar ve menfaatler sağlamak amaçladığını belirtti. Bu bağlamda tazminat planı aşağıdaki gibi olacak:

  1. Tüm beyaz liste kullanıcıları, fon havuzundan düşülecek olan GM’lerin %100’ü değerinde bir airdrop alacak.
  2. Beyaz listedeki tüm kullanıcılar ayrıca GM tokenları için kullanılabilecek ek GM Network ekosistem puanları alacak.
  3. Ayrıca, başarısız döküm denemeleri yaşayan tüm kullanıcılar ek tazminat alacak.

Celestia (TIA Coin), Blobstream veri kullanımı çözümünü tanıttı

Modüler Blockchain projesi Celestia (TIA Coin), Arbitrum ekosistemi için Blobstream veri kullanımı çözümünü tanıttı. Bu, geliştiricilerin özelleştirilmiş Orbit Chain’ler oluşturmak için Celestia’nın veri hizmetlerinden yararlanmalarını sağlayacak. Bu entegrasyon sayesinde, Orbit Chain doğrudan Ethereum’un ikinci katman ağıyla veya ikinci katman bir ağ olan Arbitrum One’ın üçüncü katman ağıyla yerleşmeyi seçebilir. Blobstream’in devreye alınması, tüm ağ katılımcılarının işlemler ve durum değişiklikleriyle ilgili verilere erişebilmesini sağlamak için iki ve üç katmanlı toplamaların Veri Kullanılabilirliği Örneklemesi (DAS) için Celestia hafif istemcilerinden yararlanmasına olanak tanıyacak.

Ayrıca Blobstream, Arbitrum’un Orbit Chain’e Celestia’ya (TIA Coin) veri yayınlama olanağı sağlıyor. Böylece, geliştirici maliyetlerini ve teknik karmaşıklığı azaltıyor. Geliştiricilerin artık kendi zincirlerini başlatmak için ayrı bir veri kullanılabilirliği “komitesi” kurmaları gerekmiyor. Dolayısıyla bu da DAS teknolojisinden yararlanma sürecini büyük ölçüde basitleştiriyor.

Jupiter, Zeus Network’ü başlattı

Zeus Network tokenı ZEUS, 4 Nisan’da resmi olarak Jupiter’in LFG Launchpad’inde listeye girecek. Bu amaçla Jupiter, LFG Launchpad’i resmi web sitesi olarak başlattı. Artık kullanıcıların cüzdanlarını bağlama ve airdrop niteliklerini sorgulama imkanları var. Dahası kullanıcıların DCA stratejileri belirlemeleri ve limit emir işlemleri gerçekleştirmeleri de mümkün. ZEUS tokenlerinin başlangıç fiyatı 0,3 USDC olacak. Ayrıca ekip, maksimum fiyat limitini 0,85 USDC olarak belirledi. Bu kez Jupiter’in listelediği toplam token sayısı 50 milyon. Dappie Gang sahipleri, Zealy destekçileri ve JUP seçmenleri de dahil olmak üzere topluluk üyeleri, toplam ZEUS arzının %3’ünü talep etme hakkına sahip.

Cosmos projesi Hava Coin şu anda airdrop başvurusuna açık

Cosmos ekolojik meme projesi Hava Coin artık airdrop başvuruları için açık. Ayrıca, katılımcıların sadece 24 saat içinde talep etme imkanları olacak. ATOM, OSMO, JUNO, TIA, INJ, HUAHUA Pledger’ları ve WOSMO token sahipleri talep edebilecek.

Tensor, Sezon 3’ün sona erdiğini duyurdu

Solana ekolojik NFT pazarı Tensor Vakfı, 3. Sezonun sona erdiğini duyurdu. Ayrıca, katılımcıların Tensor protokolü kullanımlarına göre hazine sandıkları alacaklarını açıkladı. Tüm sandıklar (Sezon 1, 2 ve 3 sandıkları dahil) 8 Nisan’da görüntülenebilir ve açık olacak. Ayrıca, proje ekibi o gün resmi bir duyuru yapacak. Hazine sandığı Tensor yönetişim tokenı TNSR’yi içeriyor. Token ekonomisi ve yönetişim belgeleri önümüzdeki haftanın talep döneminde mevcut olacak.

BOME, yanık tokenler için yenilikçi bir mekanizma başlatacak

BOME kurucusu Darkfarms sosyal medyada projenin yeni bir oyunun son testini yürüttüğünü açıkladı. Kullanıcıların Ethereum adresini girerek ve 888 BOME token yakarak beyaz listeye girmesi mümkün. Ayrıca, ücretsiz uygulama veya airdrop yoluyla koleksiyon elde etme fırsatına sahip olacaklar. Darkfarms, testin sorunsuz geçmesi halinde projenin büyük ölçekli bir CC0 Meme sanat dağıtım aracı geliştirmeye devam edeceğini söyledi. O zamana kadar, araç Ethereum ve Base gibi birden fazla halka açık Blockchain’i destekleyecek.

PancakeSwap Monad’a yerleşecek

DEX projesi paralel EVM ağı Monad’a yerleşiyor. PancakeSwap v4, Monad’ın yüksek performanslı yürütme ortamına gaz optimizasyonu, özel havuz türleri, Hook’lar ve daha fazlasını getirecek.

Renzo, kullanıcılara 100 ezPuan dağıtacak

Ethereum likiditesini yeniden tahsis eden protokol Renzo, 3 Nisan Pekin saatiyle 9:00’dan önce kullanıcıların yatırdıkları her 1 ETH için 100 ezPuan alacaklarını belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x